HASAN DISHA

Fjalë Zemre

13x19.5 cm

 100,00  80,00

Stokta

Stok kodu: 9786256873209 Kategoriler: ,

Açıklama

Fjala e autorit
I dashur lexues! Librin që keni në duar është ribotimi i librit me të njëjtin titull “Fjalë zemre”. Libri është një libër me poezi. Para ribotimit të këtij libri, shtëpia botuese “Cinius”, mori përsipër botimin e librit tim të ri me titull: “Ditë Vjeshte”.
Nga dorëshkrimet e shumta që kam mbledhur ndër vite, vendosa të nxjerr një libër me vjersha për fëmijë dhe me një pjesë fabulash. Shpresohet se libri do të dalë në botim brenda vitit. Uroj të keni një lexim të këndshëm.

Hasan Disha
Stamboll 2023

Ek bilgi

format

pagecount

printdate

writer

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.