Matilda (Disha) Myftari

Parfumi

13x19.5 cm

 160,00  128,00

Stokta

Stok kodu: 9786256789524 Kategoriler: ,

Açıklama

Matilda (Disha) Myftari

Lindi në Tiranë, më 15 Maj 1982. Shkollimin e kreu në
Tiranë, dhe është vlerësuar si nxënëse ekselente në
Gjuhë-Letërsi, në Analiza dhe Ese.
E përzgjedhur në recitime dhe si folëse radiofonike.

Ajo shprehet se:

“Në këtë botë asgjë nuk ndodh nga pakujdesia, ka
gjithmonë një arsye të logjikshme e të pakuptueshme
për të tjerët, ndaj shpjegimi mbetet i pavlerë.”

Ek bilgi

format

pagecount

printdate

writer

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.