Matilda (Disha) Myftari

Né hapat e mia

13x19.5 cm

 100,00  80,00

Stokta

Stok kodu: 9786256363960 Kategoriler: ,

Açıklama

Bu kitapla birlikte ahşap çerçeveli afişini de alabilirsiniz.

Matilda (Disha) Myftari lindi ne Tirane me 15 Maj 1982. Studimet i kreu ne Tirane düke spikatur si nxenese ekselente ne letersi. Si nje recituese unike me nje stil teper te veçante, ka bere qe te shkelqeje ne recitimet radiofonike nga ku ka fituar çmime te shumta gjate perjudhes studentore. Eshte cilesuar si eseistja me e mire dhe komentuese e arrire e eseve. Libri “Ne hapat e mia” eshte libri i dyte i autores pas librit te saj te pare “Parfumi”. Aktualisht Matilda jeton ne Stamboll me bashkeshortin dhe dy femijet e saj. Libri “Ne hapat e mia”, nuk eshte libri i fundit qe pritet te dale. Se shpejti ne botim do te dale libri “Porta”. Nje liber i mrekullueshem qe nuk mund ta lesh pasi nis leximin e tij.

Ek bilgi

format

pagecount

printdate

writer

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.